Особливий урок для школярів провели рятувальники у Хмельницькому (ФОТО, ВІДЕО)
Правил безпечного життя навчали рятувальники учнів Хмельницької спеціальної загальноосвітньої школи N 33, яка дає освіту дітям з особливими освітніми потребами. Урок з мінної безпеки провели викладачі Навчально-методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Хмельницької області.
Викладачка вела урок за особливою методикою: короткими, але наповненими важливою інформацією реченнями, з наочним навчальним матеріалом у малюнках, з прикладами іграшок та предметів, де може бути замаскована вибухівка.
![](https://podillyanews.com/wp-content/uploads/2023/03/osoblyvi-dity-02-1024x683.jpg)
Старших школярів навчали проводити серцево-легеневу реанімацію. Увесь процес супроводжувала педагог-сурдоперекладачка. Зрештою, один урок провели у чотири руки і охопили таку вразливу категорію малечі.
![](https://podillyanews.com/wp-content/uploads/2023/03/osoblyvi-dity-03-1024x683.jpg)
![](https://podillyanews.com/wp-content/uploads/2023/03/osoblyvi-dity-05-1024x683.jpg)
У майбутньому, закріпити матеріал і вчителям, і дітям дозволить друкована продукція ЮНІСЕФ, розроблена спільно з ДСНС, яка постійно супроводжує Уроки безпеки для дітей.
![](https://podillyanews.com/wp-content/uploads/2023/03/osoblyvi-dity-09-1024x683.jpg)
Для цих дітей урок з мінної безпеки став особливим ще й тим, що вони відкриті до нової інформації але, на жаль, мають обмежені можливості отримувати її вдосталь.
![](https://podillyanews.com/wp-content/uploads/2023/03/osoblyvi-dity-04-1024x683.jpg)
![](https://podillyanews.com/wp-content/uploads/2023/03/osoblyvi-dity-06-1024x683.jpg)
![](https://podillyanews.com/wp-content/uploads/2023/03/osoblyvi-dity-07-1024x683.jpg)
![](https://podillyanews.com/wp-content/uploads/2023/03/osoblyvi-dity-08-1024x683.jpg)
За інформацією ГУ ДСНС у Хмельницькій області.
Автор: Тетяна НовакВсі новини на одному каналі в Google News
Підписуйтесь та оперативно слідкуйте за новинами у Телеграм, Вайбер, Facebook