Новини
Суспільство

Паливо на Хмельниччині дешевшає

У лютому інфляція на Поділлі становила 0,4%; це найнижчий показник з початку війни. Загалом з початку року ціни в області загалом збільшилися на 1,2%.

У лютому ціни на продукти харчування та безалкогольні напої зросли на 0,9%. Найбільше додали у  вартості овочі – 13,2%. Дещо підвищились ціни на маргарин, м’ясо птиці, рибу та продукти з риби, масло, кондитерські вироби з борошна, а також – на кондитерські вироби з цукру, сири, цукор, молоко, безалкогольні напої, фрукти.

Водночас на 7,6–0,4% знизились ціни на сало, продукти переробки зернових, рис, яловичину, свинину, яйця, соняшникову олію, кисломолочну продукцію.

Ціни на алкогольні напої та тютюнові вироби зросли на 1,4%: на алкогольні напої – на 1,6%, тютюнові вироби – на 1,2%.

Підвищення цін у сфері охорони здоров’я на 0,7% спричинено подорожчанням послуг лікарень на 2,2%. Крім того, ціни на фармацевтичну продукцію зросли на 0,6%.

Зниження тарифів на житло, воду, електроенергію, газ та інші види палива на 0,3% зумовлено здешевленням твердого палива на 2,8%.

Ціни на транспорт знизились на 2,8% в основному за рахунок падіння цін на паливо та мастила на 6,1%.

Як поінформували в Головному управлінні статистики у Хмельницькій області, з інших товарів та послуг на 1,1–0,4% підвищились ціни на послуги у сфері страхування особистого транспорту, нотаріусів, ресторанів та готелів, відпочинку і культури та зв’язку.

Автор: Костянтин Зварич

Всі новини на одному каналі в Google News 
Підписуйтесь та оперативно слідкуйте за новинами у Телеграм, Вайбер, Facebook