Новини
Інфраструктура

За неприбраний у Кам’янці сніг кілька посадовців залишилися без премій

Ще зранку очільник Кам’янець-Подільської громади обіцяв “роздати” всім, хто працював над ліквідацією наслідків негоди те, що вони заслужили. А вже увечері повідомив про застосовані до керівників кількох установ санкції.

За словами міського голови Михайла Посітка, за два дні в місті випала місячна норма опадів. Відповідно, комунальникам потрібно було працювати в посиленому режимі, чергуючи цілодобово. Проте, наголосив міський голова, не всі роботи, про які прозвітували відповідні служби, були виконані. Тому взявся перевіряти роботу комунальників особисто.

Тим, хто працює – подяка. Для тих, хто «волинить» маю інші рішення. Не можна легковажно ставитись до своїх обов’язків. Сніг обов’язково розтане. Але висновки за результатами роботи будуть зроблені, написав міський голова.

А вже увечері розповів і про висновки, і про санкції:

За неналежне виконання робіт з прибирання снігу в громаді прийняв низку рішень: начальнику управління з надзвичайних ситуацій, керівникам Департаменту житлово-комунального господарства, управлінських компаній оголошено попередження та буде застосовано депреміювання, відповідальний за санітарну очистку в місті отримав догану. Низку керівників установ, організацій притягнуто до адмінвідповідальності.

Нагадаємо, через снігопади кілька рейсів на Хмельницькому автовокзалі було скасовано, а водії розповіли про стан доріг області.

Автор: Тетяна Новак

Всі новини на одному каналі в Google News 
Підписуйтесь та оперативно слідкуйте за новинами у Телеграм, Вайбер, Facebook