Новини
Інфраструктура

Понад  30 мільйонів гривень боргують споживачі Хмельниччини за доставку газу

«Хмельницькгаз» звертається з проханням розрахуватися за послуги та дякує сумлінним споживачам. Обов’язок споживача – до 20 числа місяця розраховуватися за отримані послуги з розподілу (доставки) газу. Також за можливості можна сплатити за півроку або  рік наперед. Адже сума в платіжці є незмінною.

Наразі кожна сплачена платіжка – це підтримка газорозподільної системи Хмельниччини, інвестиція у власну безпеку та  можливість 24/7 мати блакитне паливо.

“Хмельницькгаз”, як підприємство критичної інфраструктури, працює в посиленому режимі воєнного стану і цілодобово забезпечує складний технологічний процес доставки газу на 18 тис. км газових мереж області, які потребують значних капіталовкладень.

Вони зношені, доставляють газ ще з 50-х років минулого століття, а газівники  проводять усі необхідні заходи з модернізації системи газорозподілу області.

Відповідно до чинного законодавства, ці роботи фінансуються з тарифу на розподіл газу.

Тому лише вчасна оплата гарантує безперебійність та безпеку послуг.

«Хмельницькгаз» дякує  споживачам за вчасну оплату та розуміння важливості послуги з доставки блакитного палива. Адже це – посильний  внесок у енергетичну стабільність Хмельниччини та якнайшвидшу Перемогу.  

Автор: Адміністратор сайту

Всі новини на одному каналі в Google News  Підписуйтесь та оперативно слідкуйте за новинами у Телеграм, Вайбер, Facebook