Новини
Дозвілля

Новий пляж облаштовують біля Дністра на Кам’янеччині (ФОТО)

Головною принадою нового пляжу, який напередодні відкриття купального сезону облаштовують на Кам’янеччині, називають те, що до нього буде зручний під’їзд на власному транспорті. Отож на одну комфортну зону відпочинку на Хмельниччині побільшає.

Поки хмельничани обговорюють стан води у Південному Бузі та мертву рибу, яка систематично псує пейзаж у зоні відпочинку та настрій небайдужих до долі водойми, у смт Стара Ушиця готують до відкриття абсолютно новий пляж. Розташований він за 10 кілометрів від оглядового майданчика на Бакоті і облаштовується “з нуля”.

Комунальники вже зрізали трав’яний покрив, а дорожня техніка завозить пісок та працює нон-стоп. Щойно буде завезено багато піску, зона буде ретельно розрівняна за допомогою грейдера,повідомили у спільноті Bakota Info.

облаштування нового пляжу на Бакоті
пляж на Бакоті техніка пісок
новий пляж на Бакоті

Приємним бонусом до нового пляжу називають те, що до цього місця буде зручно діставатися власним транспортом:

Раніше Бакота не мала багато місць, де можна спуститись до води на автомобілі. Тепер зона відпочинку на березі Дністра стане ще ширшою.

На прохання тих, хто вже готується відпочивати на новому пляжі, у спільноті додали геолокацію та пояснили, як їхати:

По головній дорозі з Кам’янця на Стару Ушицю, постійно прямо) це трохи далі за Старою Ушицею

Отож готуйте все, що потрібно для відпочинку біля води та очікуйте відкриття пляжу на Бакоті.

Автор: Тетяна Новак

Всі новини на одному каналі в Google News  Підписуйтесь та оперативно слідкуйте за новинами у Телеграм, Вайбер, Facebook