Новини
Кримінал

5,5 млн гривень збитків: у Хмельницькому судитимуть ексдиректора комунального підприємства

У Хмельницькому поліцейські розслідують факт службової недбалості колишнього директора комунального підприємства. Слідчі оголосили експосадовцю підозру.

Досудовим розслідуванням встановлено, що підозрюваний, порушуючи встановлений законом порядок підписання платіжних документів, передав головному бухгалтеру власний електронний цифровий підпис, логін та пароль до банківської платіжної системи підприємства. У свою чергу, головний бухгалтер з листопада 2016 по жовтень 2018 року вносив неправдиві дані до електронних відомостей про виплату грошових коштів під виглядом заробітної плати чи оплати третім особам за нібито виконані роботи та надані послуги, та перераховував кошти на власні карткові рахунки, рахунки інших осіб чи переводив у готівку.

Через неналежне виконання своїх службових обов’язків щодо контролю за ефективним використанням грошових коштів, комунальному підприємству було завдано майнової шкоди на загальну суму понад 5,5 млн грн.

Дії колишнього керівника комунального підприємства слідчі кваліфікували як службову недбалість з тяжкими наслідками.

Наразі досудове розслідування триває.

Також у поліції зазначають, що головного бухгалтера вже притягнуто до відповідальності — його засуджено до 8 років ув’язнення з конфіскацією усього майна, окрім житла.

Автор: Ірина Кошелева

Всі новини на одному каналі в Google News 
Підписуйтесь та оперативно слідкуйте за новинами у Телеграм, Вайбер, Facebook