Ще двох захисників російської агресії викрила СБУ у Хмельницькому
Двоє вірян Свято-Покровського кафедрального собору у Хмельницькому виправдовували збройну агресію РФ та схвалювали воєнні злочини окупантів. Обом оголошено про підозру у колабораціонізмі.
Виявили колаборантів під час стихійного зібрання вірян біля храму, в якому незадовго до того проголосували за перехід до ПЦУ. Саме на зібранні чоловіки, не приховуючи своїх поглядів, відкрито виголошували слова підтримки Росії, заявляючи, що вона є миролюбною країною, а війну почав не Путіна, а українці. Проголошували кремлівські наративи про “Донбас, який бомблять 8 років” та про окупантів, які прийшли “захищати Крим”. І Донбас, відповідно, також.
Попри те, що самі могли стати жертвами ворожих ракетних обстрілів, обидвоє схвалювали їх, а ще намагалися дискредитувати українських військових.
![колаборант з Хмельницького](https://podillyanews.com/wp-content/uploads/2023/06/kolaborant-sobor-02.jpg)
![колаборант з Хмельницького](https://podillyanews.com/wp-content/uploads/2023/06/kolaborant-sobor-01.jpg)
Як встановили правоохоронці, один з колаборантів – охоронець Свято-Покровського кафедрального собору, 61-річний уродженець Молдови. Має кримінальне минуле – відбував покарання за тяжкі злочини. Інший – 36-річний безробітний хмельничанин, який також мав проблеми з законом через застосування домашнього насильства та хуліганство.
Заходи з викриття колаборантів проводили співробітники УСБУ у Хмельницькій області за процесуального керівництва обласної прокуратури.
Автор: Тетяна НовакВсі новини на одному каналі в Google News
Підписуйтесь та оперативно слідкуйте за новинами у Телеграм, Вайбер, Facebook