Діти війни у Кам’янці спробували себе у ролі рятувальників (ФОТО)
День молоді для дітей, які перебувають у Кам’янці-Подільському в рамках проєкту “Діти війни”, влаштували місцеві надзвичайники. На деякий час юні учасники заходу змогли “приміряти” на себе роботу рятувальників.
Дітям показали безпекові локації, ознайомили з сучасними зразками техніки, дали можливість загасити вогонь, посидіти в пожежному автомобілі, приміряти спецодяг тощо.
Позитивні емоції, отримані знання з безпеки життєдіяльності – це те, до чого завжди прагнуть рятувальники і намагаються цьому всіляко сприяти та мотивувати юнацтво, – розповіли у ГУ ДСНС у Хмельницькій області.
![](https://podillyanews.com/wp-content/uploads/2023/06/dity-vijny-01-1024x683.jpg)
![](https://podillyanews.com/wp-content/uploads/2023/06/dity-vijny-02-1024x683.jpg)
![](https://podillyanews.com/wp-content/uploads/2023/06/dity-vijny-03-1024x683.jpg)
![](https://podillyanews.com/wp-content/uploads/2023/06/dity-vijny-04-1024x683.jpg)
![](https://podillyanews.com/wp-content/uploads/2023/06/dity-vijny-05-1024x683.jpg)
Всі новини на одному каналі в Google News
Підписуйтесь та оперативно слідкуйте за новинами у Телеграм, Вайбер, Facebook