Хмельничани, як можуть, допомагають Службі безпеки України виявляти адептів та фанатів “русского міра”, які поки що вільно ходять вулицями обласного центру та інших населених пунктів області. Одного такого зафіксували у центрі Хмельницького та записали коротке відео, де літній чоловік розповідав про могутність російської зброї, яка “може знищити весь світ”.
“Перед цим ця скотина стояла біля кубів з загиблими військовими і казала «хорошо, что вы умерли, росия скоро зайдет сюда», – прокоментували відео, поширене у спільноті Хмельницький Secret (оскільки група закрита, переглянути відео можна лише у телеграм-каналі).
Підтвердження того, що чоловік справді це говорив, немає, оскільки у відзнятому відео він каже дещо інше:
Россия может уничтожить этот мир. У нее оружие есть такое, что она может просто уничтожить. Вот и все.
Хмельничани побачене та почуте прокоментували:
Do Moskwy!
Більшість старих людей такі гидотні зі своєю росією
В цього діда шизофренія, живе на 6 поверсі і по батареях гупає
в нього жінка така сама
давайте всі мирно зберемо гроші йому на білет, в Москву, Воронеж
Та викликайте на них поліцію.
Викликали, ніяких дій не роблять:(
Сусіди і ми викликали поліцію на нього і його жінку, поліція сказала, платіть їм або родичі за психлікарню, бо в них двох шиза
тут замало просто вибачення буде)
Та звісно, але чомусь крім виховних бесід таким мерзотам нічого більш не роблять.
Дід шизік, з ним все зрозуміло. А як розцінити дії довбнів молодих, які вчора на алеї, коло кубів, п’ятак одне одному начистили
Читайте також: На Хмельниччині засудили піарника Медведчука
Всі новини на одному каналі в Google News Підписуйтесь та оперативно слідкуйте за новинами у Телеграм, Вайбер, Facebook
Читати інші новини







