Вздовж автошляхів Хмельниччини встановлюють нові дорожні знаки та косять траву
Нові дорожні знаки шляховики встановлюють на узбіччях траси М-30, що проходить через Хмельниччину. Оновлення пов’язане з проведеним у травні 2023 року аудитом аварійно-небезпечних ділянок та місць концентрації ДТП на дорогах державного значення Хмельниччини. Також в межах доведених лімітів фінансування бригади підрядників проводять покіс рослинності вздовж автомобільних доріг.
Як повідомили у Службі відновлення та розвитку інфраструктури у Хмельницькій області, за результатами аудиту на дорогах області в першу чергу встановлюють додаткові дорожні знаки, напрямні стовпчики та оновлюють розмітку. Днями підрядники виконували частину цих робіт на деяких ділянках траси “Стрий – Умань – Дніпро – Ізварине”.
![](https://podillyanews.com/wp-content/uploads/2023/07/novi-znaky-01.webp)
![](https://podillyanews.com/wp-content/uploads/2023/07/novi-znaky-03.webp)
Нові вказівники правил обгону 3.25, 3.26 та обмеження швидкості 3.29 з’явились на маршруті від міста Хмельницького до межі з Тернопільщиною, – уточнили у Службі.
Також по зовнішньому краю узбіччя встановлюють сигнальні стовпчики зі світлоповертальними елементами для забезпечення видимості краю проїзної частини.
![](https://podillyanews.com/wp-content/uploads/2023/07/novi-znaky-04.webp)
Водіїв просять зважати на нові дорожні знаки та не нехтувати безпекою – своєю та інших учасників руху.
Також на автошляхах області вручну та механічним способом дорожники скошують траву.
Першочергово роботи тривають на дорогах з найбільшим трафіком, якими рухаються військові та гуманітарні вантажі, – повідомили у Службі відновлення та розвитку інфраструктури.
![](https://podillyanews.com/wp-content/uploads/2023/07/kosyat-travu-dorogy-01.webp)
![](https://podillyanews.com/wp-content/uploads/2023/07/kosyat-travu-dorogy-02.webp)
![](https://podillyanews.com/wp-content/uploads/2023/07/kosyat-travu-dorogy-03.webp)
![](https://podillyanews.com/wp-content/uploads/2023/07/kosyat-travu-dorogy-04.webp)
За недбалими учасниками дорожнього руху, які “свинячать” там, де йдуть, їдуть або очікують попуток, дорожники вимушено прибирають сміття. Та закликають дотримуватися санітарних правил, оскільки прибирання доводиться здійснювати вручну, а це – досить клопіткий та витратний процес.
Пройти сотні кілометрів доріг і підібрати кожен стаканчик, папірець, пляшку, пакет вартує значних зусиль, – зазначають у шляховиків.
![](https://podillyanews.com/wp-content/uploads/2023/07/kosyat-travu-dorogy-05.webp)
![](https://podillyanews.com/wp-content/uploads/2023/07/kosyat-travu-dorogy-06.webp)
Тому дорослим людям, які, схоже, погано розуміють, як поводитися з відходами своєї життєдіяльності, нагадують, що потрібно:
- Залишати сміття у спеціально відведених місцях
- Не вивозити мішки з побутовим непотребом до зупинок громадського транспорту та місць відпочинку водіїв.
- Не кидати сміття на узбіччя.
Читайте також: На Хмельниччині почастішали випадки псування дорожньої інфраструктури
Автор: Тетяна НовакВсі новини на одному каналі в Google News
Підписуйтесь та оперативно слідкуйте за новинами у Телеграм, Вайбер, Facebook