Новини
Здоров’я

Підрозділи екстреної медичної допомоги Хмельниччини отримали 14 нових авто

Хмельницькому обласному центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф було передано чотирнадцять нових автомобілів швидкої допомоги, виготовлених на базових шасі Citroen та придбаних за державні кошти. Минулого року Центру вже було передано 5 автомобілів, а попередньо цьогоріч – 3 автомобілі швидкої допомоги.

Автомобілі оснащені всім необхідним для того, аби швидко та професійно надавати пацієнтам медичну допомогу. Це потужна техніка, яка готова якісно працювати за призначенням.

Незважаючи на всі складні виклики сьогодення, держава й далі дбає про населення в розрізі усіх регіонів, які знаходяться не під окупацією, намагається максимально забезпечити медиків, аби вони дбали про людей, в тому числі, про внутрішньо переміщених осіб, які з перших днів повномасштабного вторгнення отримали прихисток в нашій області, – зазначила голова Хмельницької обласної ради Віолета Лабазюк, яка вчергове взяла участь в передачі “швидких”.

Крім того, вона подякувала представникам служби за відданість Україні та неодноразові виїзди в Херсонську область для надання допомоги людям з деокупованих територій.

Голова обласної ради побажала, щоб новий транспорт слугував максимально якісно і ефективно, щоб в душі медиків завжди панував спокій, а на території нашої держави – мир. Також висловила вдячність керівництву держави за неодноразову допомогу нашій області та побажала усім якнайшвидшої Перемоги.

Хмельницькому обласному центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф і його структурним підрозділам передано автомобілі двох типів – 10 автомобілів типу В та 4 автомобілі типу С. Автомобіль типу В, призначений для надання допомоги пацієнтам на догоспітальному етапі. Тип С — це реанімобіль, у якому працюватимуть реанімаційні або спеціалізованої бригади і надаватимуть допомогу пацієнтам у тяжкому або критичному стані.

За матеріалом ХОР

Автор: Адміністратор сайту

Всі новини на одному каналі в Google News 
Підписуйтесь та оперативно слідкуйте за новинами у Телеграм, Вайбер, Facebook