Поліцейська з Хмельниччини виборола “бронзу” на забігу Run the World
Дільнична з Хмельницького Карина Яструб здобула «бронзу» на одному із наймасштабніших забігів України Run the World, який відбувся 16 липня у Львові.
Забіг мав благодійну мету. Участь у Run the World взяли троє поліцейських з Хмельницького. Бігуни могли обрати одну з трьох дистанцій – 21, 10 та 3 км.
У забігові на 10 км старша дільнична Хмельницького райуправління поліції Карина Яструб здобула «бронзу». У поліції зазначають, що конкуренцію Карині складали більше пів тисячі осіб.
![](https://podillyanews.com/wp-content/uploads/2023/07/361408107_596697705914776_1978026224838324422_n.webp)
Також у забігові взяло участь подружжя поліцейських Сергія та Анжеліки Везденецьких. Сергій вперше біг напівмарафон, а Анжеліка успішно подолала дистанцію в 10 км.
![](https://podillyanews.com/wp-content/uploads/2023/07/361608341_596697815914765_6370772649185423290_n-819x1024.webp)
![](https://podillyanews.com/wp-content/uploads/2023/07/361598096_596697749248105_1157718943849978435_n.webp)
Всі новини на одному каналі в Google News Підписуйтесь та оперативно слідкуйте за новинами у Телеграм, Вайбер, Facebook