Новини
Офіційно

Діти з Хмельниччини поїхали на відпочинок на Франківщину

За ініціативи Хмельницької ОВА та на запрошення швейцарської організації з надання допомоги дітям Terre des Homme 25 дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, в тому числі ВПО, з Хмельницької області поїхали на відпочинок у ПЗОВ «Перлина Придністров’я» у Івано-Франківській області.

Побажав легкої дороги та гарного відпочинку дітям перший заступник начальника ОВА Cергій Тюрін:

Впродовж великої війни чимало українських дітей постраждали від рук рашистів та їх насильницького ставлення до нашого народу. Тому зараз особливо важливо піклуватися про юне, підростаюче покоління, допомогти стати їм на ноги, пережити жахи, що принесли росіяни в Україну, та дати їм можливість не втрачати своє дитинство. Сьогодні наше завдання забезпечити для них мирне та радісне дозвілля, тому ми будемо ще більше працювати на користь наших діток.

Під час перебування на відпочинку, який триватиме з 21 липня по 3 серпня, діти будуть весело проводити час, познайомляться із однолітками з усієї країни, братимуть участь у оздоровчих та розважальних програмах, які забезпечує заклад, та найголовніше – зможуть відволіктися від війни.

За інформацією пресслужби Хмельницької ОВА


PR
Автор: Адміністратор сайту

Всі новини на одному каналі в Google News  Підписуйтесь та оперативно слідкуйте за новинами у Телеграм, Вайбер, Facebook