Новини
Офіційно

Аграрії Хмельниччини можуть отримати кошти з бюджету області на придбання сільгосптехніки та насіння

Взявши участь у Програмі розвитку агропромислового комплексу, аграрії Хмельниччини можуть отримати гроші з обласного бюджету на покриття витрат, пов’язаних з виробничою діяльністю.

Програму розвитку агропромислового комплексу на 2023-2027 роки було затверджено Наприкінці 2022 року в області наказом голови ОВА від 21.11.22 № 482/2022-р. 12 липня цього року було внесено зміни до зазначеної програми, відповідно до яких з обласного бюджету кошти виділяються на такі напрямки:

  • часткова компенсація вартості придбаної сільськогосподарської техніки та обладнання, технологічного обладнання для виробництва та переробки сільськогосподарської продукції;
  • бюджетна дотація за утримання телиць у віці з 12 до 18 місяців;
  • компенсація вартості придбаного високорепродукційного, сертифікованого насіння нішевих культур (жито, гречка, просо, кмин, сочевиця) та лікарських культур вітчизняного виробництва.

Перелік документів, необхідний для участі в конкурсі, визначений Порядком використанням коштів, передбачених в обласному бюджеті для підтримки Програми розвитку агропромислового комплексу Хмельницької області на 2023-2027 роки, затверджений наказом першого заступника начальника обласної військової адміністрації від 12.07.2023 року №182/2023-н можна переглянути за посиланням.

Крайній термін подання заявок до 13 грудня 2023 року.

Документи для участі в конкурсі приймаються за адресою: м. Хмельницький, вул. Свободи, 70, каб. 314, повідомили у пресслужбі Хмельницької обласної ради.

Читайте також: За вирощування тютюну та конопель аграріям Хмельницької громади доплачуватимуть


PR
Автор: Тетяна Новак

Всі новини на одному каналі в Google News  Підписуйтесь та оперативно слідкуйте за новинами у Телеграм, Вайбер, Facebook