Новини
Події

Благодійний концерт просто неба влаштує у Хмельницькому відомий український гурт

Наприкінці робочого тижня у парку ім. М. Чекмана у Хмельницькому відбудеться благодійний концерт культового українського гурту “Танок на майдані Конґо”, під час якого збиратимуть кошти на потреби ЗСУ.

Танок на майдані Конґо – родоначальники та головні драйвери українського хіп-хопу, які вже понад 25 років займають вагоме місце на вітчизняній сцені. Тисячі концертів, сотні фестивалів, більше ніж тридцять кліпів, десятки фільмів та платівок, все це – про ТНМК.

Минулого року гурт ТНМК вирушив у свої благодійні гастролі містами Європи, граючи безкоштовні вуличні концерти за вільний донат.

Частина гурту служить на обороні свободи України – фронтмен гурту Фагот в добробаті “Реванш”, бас-гітарист Костянтин Котя Жуйков – солдат Національної Гвардії України, гітарист Ярослав Верьовкін служить в ЗСУ. Всі вони продовжують службу, а на час цих концертів отримали відпустки від керівництва, щоби стати на позиції артоборони України й допомогти країні не тільки всередині, але й зовні. Інші учасники гурту є активними волонтерами, працюють на тактичних напрямках (тактична медицина, забезпечення підрозділів ЗСУ автівками, а також просвітництво, міжнародне культурне волонтерство).

Наразі #TNMKONTOUR – це благодійні концерти, які є надважливими для гурту, тому під час концерту буде збір донатів та аукціон з лотами. Так працює культурний шлях. Під час концертів відбуваються промови, тому ці заходи сміливо називаємо маніфестаціями. З головною місією – зібрати кошти на допомогу країні, – розповідають артисти.

У Хмельницькому концерт відбудеться у п’ятницю, 4 серпня, на літній сцені біля фонтану у парку ім. М. Чекмана. Початок – о 19.00.

Автор: Тетяна Новак

Всі новини на одному каналі в Google News 
Підписуйтесь та оперативно слідкуйте за новинами у Телеграм, Вайбер, Facebook