Наслідки зливи у Хмельницькому показали у соцмережах (ВІДЕО)
Дощ, який обіцяли на сьогодні синоптики на Хмельниччині, в обласному центрі дійсно був короткочасним. Але лиха встиг наробити. Хмельничани діляться фото та відео навіть не підтоплених, а добряче затоплених вулиць міста і вкотре цікавлять у влади, де обіцяні ремонти водовідвідних систем.
Правду сказати, злива у Хмельницькому була потужна сьогодні. Тож не дивно, що місто в більшій частині своїй пішло під воду. Десь вода “виходила з берегів” аж на тротуари, десь веселим водоспадом мчала сходами, десь заблокувала автівки, що їх мусили перехожі штовхати на сухе.
Також у соцмережах повідомили, що подекуди у домівках хмельничан зникло світло.
Ось якими побачили наслідки зливи хмельничани:
![](https://podillyanews.com/wp-content/uploads/2023/07/vodogony-01-1024x378.jpg)
![](https://podillyanews.com/wp-content/uploads/2023/07/vodogony-02-1024x380.jpg)
![](https://podillyanews.com/wp-content/uploads/2023/07/potop-001-768x1024.jpg)
Але будь-який дощ, і навіть гроза, колись закінчуються. І після них обов’язково з’являється веселка.
До слова, щодо дерева, яке впало на вулиці Зарічанській на автомобіль, то на місце події оперативно прибули надзвичайники, аби прибрати його та звільнити автівку з зеленого полону.
Зате діти щасливі…
![](https://podillyanews.com/wp-content/uploads/2023/07/dity-shhaslyvi.webp)
Всі новини на одному каналі в Google News Підписуйтесь та оперативно слідкуйте за новинами у Телеграм, Вайбер, Facebook