Благодійний медовий ярмарок відбудеться у місті на Хмельниччині
У місті Городок, що у Хмельницькому районі, продовжують традицію проведення медових ярмарків. Вперше такий ярмарок провели у 2021 році. Тоді на святковий захід зібралися пасічники не лише Городоччини, а й сусідніх областей. Минулого року, зважаючи на розв’язану Росією повномасштабну війну, метою заходу було зібрати кошти на потреби ЗСУ.
Цього року медовий ярмарок, який також матиме благодійну мету, відбудеться у суботу, 12 серпня. Бджолярі Городоччини зберуться на площі Героїв Майдану, аби реалізувати виготовлений ними мед та продукти бджільництва.
Ярмарок триватиме з 7.00 до 14.00.
Як повідомили у Городоцькій міській раді, частину зібраних коштів планують передати на придбання приладу нічного бачення для земляка – Сергія Собка.
![](https://podillyanews.com/wp-content/uploads/2023/08/medovyj-yarmarok-Gorodok.jpg)
Всі новини на одному каналі в Google News
Підписуйтесь та оперативно слідкуйте за новинами у Телеграм, Вайбер, Facebook