Новини
Офіційно

Клас безпеки в укритті відкрили у навчальному закладі у селищі на Хмельниччині (ФОТО)

“Безпека наших дітей стоїть на першому місці”, – з такими словами перший заступник начальника ОВА Сергій Тюрін звернувся до працівників Ярмолинецького центру розвитку дитини в смт Ярмолинці, де відбулося відкриття чергового класу безпеки.

У відкритті також взяли участь Олександр Чекригін, Директор Департаменту запобігання надзвичайним ситуаціям ДСНС України та Едуард Братко, начальник ГУ ДСНС у Хмельницькій області, представники районної влади та громади.

“Всі ми прагнемо якнайшвидшої Перемоги. російський агресор не полишає зусиль знищити нашу державу, та ми незламні, вперті і сміливі, боремось за свою незалежність і свободу. Допомагаємо фронту, нашим захисникам, піклуємось про наших дітей, – зауважив під час відкриття класу безпеки посадовець. – На сьогодні якісні укриття є в переважній більшості навчальних та дошкільних закладах області. Важливе завдання громади Хмельниччини – захистити життя і здоров’я дітей під час терористичних ракетних атак ворога. А ще важливішим є навчити діток правил безпеки, дати розуміння, що треба робити, як діяти, як не розгубитись в критичній ситуації.”

Клас безпеки Ярмолинецького центру розвитку дитини облаштований в оновленому укритті навчального закладу, тому гарно служитиме дітям громади. Укриття зручне не лише для дітей, а й для вчителів, обладнане усім необхідним – наочним приладдям з основ безпеки життєдіяльності, ігровими зонами, спальними місцями, санвузлами та навчальними засобами. Відтак діти змалечку вмітимуть захистити себе, особливо у воєнний час.

Принагідно, Сергій Тюрін вручив діткам подарунки та побажав їм мирного дитинства, повідомили у пресслужбі Хмельницької ОВА.

Автор: Адміністратор сайту

Всі новини на одному каналі в Google News  Підписуйтесь та оперативно слідкуйте за новинами у Телеграм, Вайбер, Facebook