Новини
Офіційно

Університет економіки і підприємництва у Хмельницькому відзначив 30 років з дня заснування

Заступник начальника ОВА Володимир Юр’єв привітав професорсько-викладацький склад та студентів Хмельницького Університету економіки і підприємництва із 30-річчям заснування навчального закладу.

Звертаючись до колективу університету, посадовець подякував за сумлінну працю, за тисячі випускників, що по закінченню вишу стають першокласними професіоналами своєї справи, обіймають високі посади та роблять внесок у розвиток України.

На жаль, наша освіта переживає, мабуть, найважчі часи за роки незалежності України, адже за короткі терміни довелося пристосуватися до пандемії коронавірусу, а нині і до умов війни. Але ми чітко розуміємо, яка відповідальність лежить на освітянах, а тому головне наше завдання – забезпечити фаховий потенціал для нашої країни, молодь, яка буде добре підготовлена для того, щоб розбудовувати повністю вільну країну-переможницю, незалежну та конкурентну у всьому світі, – зазначив Володимир Юр’єв.

Принагідно, Володимир Васильович нагородив кращих представників навчального закладу подяками Міністерства освіти і науки України та відзнаками обласної військової адміністрації.

За інформацією пресслужби Хмельницької ОВА


PR
Автор: Адміністратор сайту

Всі новини на одному каналі в Google News  Підписуйтесь та оперативно слідкуйте за новинами у Телеграм, Вайбер, Facebook