Новини
Офіційно

Голова Хмельницької обласної ради отримала подяку за підтримку мешканців Маріуполя

Сьогодні, 22 листопада, голова Хмельницької обласної ради Віолета Лабазюк зустрілася з керівником Центру підтримки переселенців міста Хмельницький «Я – Маріуполь» Євгеном Мазуром. Громадський діяч вручив Віолеті Олександрівні Подяку за підтримку жителів Маріуполя та Маріупольського району, сприяння у створенні осередку маріупольської спільноти, всебічну допомогу понад 2300 маріупольцям, що проживають на Хмельниччині.

Ключовим питанням, яке обговорювалось під час зустрічі, було розв’язання житлових проблем внутрішньо переміщених осіб. Зазначене звернення знаходиться на постійному контролі обласної влади, адже значна кількість переселенців вже мешкає в обласних комунальних закладах. Поряд з тим, потреба у помешканні для ВПО залишається актуальною.

Євген Мазур навів позитивні приклади інших областей щодо розв’язання цієї проблеми. Учасники зустрічі досягли взаєморозуміння щодо реалізації подібних проєктів в нашому регіоні. Зокрема, заплановано спільно визначити об’єкти комунального майна, придатні для реконструкції та подальшого тимчасового проживання для ВПО. Заходи реалізуються коштом грантової міжнародної підтримки від французьких благодійників та за посередництва Міжнародної організації з міграції (МОМ).

Також під час зустрічі порушено питання щодо потреби продуктових наборів внутрішньо переміщеним особам. Варто зазначити, що минулого року за сприяння голови обласної ради Віолети Лабазюк такі набори та грошові сертифікати передано Центру «Я – Маріуполь»  від БО «БФ «Разом до Перемоги» та релігійної організації «Церква Ісуса Христа Святих Останніх Днів в Україні» (США).

За підсумками зустрічі досягнуто домовленості про подарункові набори цукерок для дітей-переселенців Центру коштом БО «БФ «Ми поруч».

Також планується участь Віолети Лабазюк у передноворічних заходах, які відбудуться в Центрі підтримки переселенців міста Хмельницький «Я – Маріуполь», повідомили у пресслужбі Хмельницької обласної ради.

Автор: Адміністратор сайту

Всі новини на одному каналі в Google News 
Підписуйтесь та оперативно слідкуйте за новинами у Телеграм, Вайбер, Facebook