Хмельницький етноколектив запрошує дітей на артгостини
Подільський фольклорний колектив «Ладовиці» з початком зими запрошує дітей та батьків відвідати культурно-просвітницькі події у Хмельницькому обласному художньому музеї.
Цього року менторки «Ладовиць» пропонують громаді майстерні та мистецькі вечори на тематику різдвяних та новорічних свят.
Так, у гостинних залах художнього музею вже відбулись майстерні, зокрема зі створення листівки стародавньою технікою «Вибійки» та прикраси «Різдвяна зірка» з трави.
![](https://podillyanews.com/wp-content/uploads/2023/11/ladovytsi-01.webp)
![](https://podillyanews.com/wp-content/uploads/2023/11/ladovytsi-02.webp)
![](https://podillyanews.com/wp-content/uploads/2023/11/ladovytsi-05.webp)
![](https://podillyanews.com/wp-content/uploads/2023/11/ladovytsi-06.webp)
Але, за словами активісток гурту, зимові гуляння тільки починаються, тож товариству, якому цікаве народне мистецтво та вивчення рідних традицій, точно буде цікаво.
Зимові свята вже зовсім скоро. Ми активно готуємось і чекаємо з нетерпінням на цей казковий період року. Запрошуємо на майстер-класи для дітей і дорослих, щоб встигнути вчасно підготуватись до свят разом з нами. Крім того, під час кожної майстерки ми вчимо традиційних колядок та щедрівок, – зазначає учасниця колективу Дарина Телюх.
![](https://podillyanews.com/wp-content/uploads/2023/11/ladovytsi-07.webp)
![](https://podillyanews.com/wp-content/uploads/2023/11/ladovytsi-08.webp)
![](https://podillyanews.com/wp-content/uploads/2023/11/ladovytsi-09.webp)
![](https://podillyanews.com/wp-content/uploads/2023/11/ladovytsi-10.webp)
Вже у цю середу, 29 листопада майстрині етноколективу запрошують всіх охочих долучитися о 15:00 до майстерні зі створення крафтової листівки.
Докладний розклад мистецьких подій наступний:
- 2.12 о 14:00 – Різдвяний павук з соломи – давній традиційний оберіг і чудова різдвяна прикраса (родинний майстер-клас для дорослих і дітей віком з 7 років у супроводі дорослих).
- 09.12 о 14:00 – Різдвяна зірка з паперу (для дітей віком 2,5-12 років.)
- 23.12 о 14:00 – Зірка з соломи (для дорослих і дітей віком з 7 років у супроводі дорослих.
![](https://podillyanews.com/wp-content/uploads/2023/11/ladovytsi-03.webp)
Для уточнення деталей і попереднього запису можна звернутися у дірект сторінок етноколективу «Ладовиці» у соціальних мережах або за телефоном 0680322851 (viber, telegram).
Автор: Ольга НікітінаВсі новини на одному каналі в Google News
Підписуйтесь та оперативно слідкуйте за новинами у Телеграм, Вайбер, Facebook