Новини
Суспільство

На Хмельниччині шерифи допомогли дівчині, яка втратила зв’язок з рідними через проблеми зі зв’зком

На Хмельниччині шерифи допомогли 17-річній дівчині, яка втратила зв’язок з рідними через проблеми з мобільним зв’зком.

У поліції розповідають, що Лія навчається у Львові, а її мама з вітчимом нещодавно переїхали на Дунаєвеччину, де займаються відновленням старовинного села. Це мав бути перший візит дівчини до нової домівки рідних. Але саме того дня у країні зник мобільний зв’язок, тож дівчина, приїхавши ввечері у незнайомі їй Дунаївці, зробила дуже правильний крок — одразу звернулась за допомогою до місцевих шерифів.

Напередодні Лія домовилась з матір’ю, що приїде зі Львова до неї у гості. Оскільки мама з вітчимом віднедавна мешкають на Дунаєвеччині, Лія їхала до них вперше. Вони домовились, що зустрінуть свою студентку у Дунаївцях і відвезуть у село. Та як тільки Лія вирушила в дорогу, по усій країні зник мобільний зв’язок. 17-річна дівчина не могла зателефонувати рідним та повідомити час прибуття.

Приїхавши в Дунаївці, Лія зрозуміла, що самотужки до близьких не доїде. Надворі темніло, а зв’язку так і не було. Тож дівчина вирішила звернутись за допомогою до місцевих поліцейських. Шерифи прилаштували дівчину на ночівлю, а на ранок з’ясували, в якому селі проживають мама з вітчимом, та привезли Лію до них. Виявилось, вони чекали на приїзд Лії в Дунаївцях. Проте, не дочекавшись, вирішили, що дівчина не виїжджала зі Львова, та повернулись додому.

Автор: Ірина Кошелева

Всі новини на одному каналі в Google News 
Підписуйтесь та оперативно слідкуйте за новинами у Телеграм, Вайбер, Facebook