Вівчарка з Європи допомагає кінологам на Шепетівщині
У поліції Хмельниччини працює службовий собака – бельгійська вівчарка Гаррі, якого передали в Україну в рамках благодійного проєкту Говарда Баффета.
Наразі «бельгієць» мешкає в Нетішині, де є філія кінологічного центру поліції. Вона обслуговує Шепетівський район. За словами наставників, новий підопічний має дуже гарний потенціал і завзятий до роботи.
![](https://podillyanews.com/wp-content/uploads/2023/12/garri-02.jpg)
Нашому чотирилапому помічнику лише півтора року, але він вже демонструє чудові результати, – розповідає інспектор-кінолог Володимир Козицький. – Гаррі дуже здібний, добре адаптується в новому колективі, а ще – полюбляє гратися та ласувати смачненьким.
Як розповіли у правоохоронців, “спеціалізація” Гаррі – розшук безвісти зниклих людей та пошук злочинців.
![](https://podillyanews.com/wp-content/uploads/2023/12/garri-03.jpg)
Вівчарка має насичений щоденний графік, що складається з інтенсивних тренувань та здобуття необхідних для служби в поліції навичок. До речі, спілкуються з Гаррі німецькою, адже саме цією мовою він пройшов первинне навчання.
Автор: Тетяна НовакВсі новини на одному каналі в Google News
Підписуйтесь та оперативно слідкуйте за новинами у Телеграм, Вайбер, Facebook