У Хмельницьку ОВА завітали колядники
Справжнє Різдвяне диво напередодні відбулося в стінах Хмельницької обласної адміністрації, адже до туди завітав зразковий фольклорний гурт «Щедрик» Славутської школи мистецтв.
Світлини з цього дійства поширили в ОВА.
Незабутні емоції, насичені українським традиційним колоритом колядки лунали дзвінко, нагадуючи за що борються наші захисники, та яке світле майбутнє чекає нашу країну.
Нехай славна традиція живе вічно, а наші діти не знатимуть війни. Адже заради них сили безпеки та оборони і відстоюють нашу вільну, прекрасну Україну, – пише на своїй фейсбук-сторінці перший заступник ОВА Сергій Тюрін.
![](https://podillyanews.com/wp-content/uploads/2023/12/415294445_750453137106565_7933836431358162390_n-1024x683.webp)
![](https://podillyanews.com/wp-content/uploads/2023/12/414119276_750455303773015_3142574596764637945_n-1024x683.webp)
![](https://podillyanews.com/wp-content/uploads/2023/12/415243716_750453093773236_3426828895590616893_n-1024x683.webp)
![](https://podillyanews.com/wp-content/uploads/2023/12/414139629_750456400439572_2458193019890648853_n-1024x683.webp)
![](https://podillyanews.com/wp-content/uploads/2023/12/415273076_750453383773207_4762584275255190461_n-1024x683.webp)
![](https://podillyanews.com/wp-content/uploads/2023/12/414156908_750453047106574_2485614738383719301_n-1024x683.webp)
Всі новини на одному каналі в Google News
Підписуйтесь та оперативно слідкуйте за новинами у Телеграм, Вайбер, Facebook