Волонтери Червоного Хреста на Хмельниччині влаштували свято самотнім людям
Протягом кількох тижнів волонтери Хмельницької обласної організації Українського Червоного Хреста готували особливі подарунки підопічним напрямку “Догляд вдома” – самотнім людям, які потребують особливої уваги і в будні, і, особливо у свято. Сьогодні ці подарунки отримали понад три десятки осіб.
Любов та турбота – дві речі, яких ми потребуємо завжди. А у свята, такі як День закоханих, – тим паче. Особливо проявів таких почуттів потребують люди, котрі залишилися у цьому світі без близьких, які могли б подарувати їм такі потрібні почуття. Зокрема, такі, як підопічні напрямку «Догляд вдома» Українського Червоного Хреста у Хмельницькій області.
Готувалися до цього дня заздалегідь як дорослі, так і юні волонтери. На дитячих заходах з елементами творчості напрямку «Психічне здоров’я та психосоціальна підтримка» (ПЗПСП) та під час зібрань Сімейного клубу Хмельницької міської організації ТЧХУ вони власноруч, терпляче та з любов’ю майстрували валентинки та збирали діамантові мозаїки, аби встигнути виготовити до потрібної дати та вручити їх адресатам саме сьогодні, 14 лютого.
![](https://podillyanews.com/wp-content/uploads/2024/02/den-zakohanyh-doglyad-vdoma-3.jpg)
![](https://podillyanews.com/wp-content/uploads/2024/02/den-zakohanyh-doglyad-vdoma-7.jpg)
![](https://podillyanews.com/wp-content/uploads/2024/02/den-zakohanyh-doglyad-vdoma-4.jpg)
![](https://podillyanews.com/wp-content/uploads/2024/02/den-zakohanyh-doglyad-vdoma-5.jpg)
![](https://podillyanews.com/wp-content/uploads/2024/02/den-zakohanyh-doglyad-vdoma-1.jpg)
![](https://podillyanews.com/wp-content/uploads/2024/02/den-zakohanyh-doglyad-vdoma-2.jpg)
Волонтери Анастасія, Наталя та Сергій стали посланцями святого Валентина, які передали картини-мозаїки подружжю Юрія та Світлани (в якої, до речі, завтра – день народження, тож презенту жінка зраділа особливо) та Валентині.
Ще 30 підопічних напрямку “Догляд вдома” отримали валентинки із запашним чаєм та теплими побажаннями, які майстрували учасники Сімейного клубу.
Автор: Тетяна НовакВсі новини на одному каналі в Google News Підписуйтесь та оперативно слідкуйте за новинами у Телеграм, Вайбер, Facebook