Відбувся передпрем’єрний показ фільму “Форма Вогню” у Хмельницькому
Передпрем’єра фільму “Форма Вогню” в обласному центрі стала знаковою подією, адже фільм не лише розповідає про героїзм рятувальників Хмельниччини, які ризикували життям, рятуючи людей у звільненому Херсоні, але й змушує задуматися про цінність життя, трагедію війни та силу людського духу.
На захід завітали перший заступник начальника ОВА Cергій Тюрін, заступники та керівник апарату ОВА, Голова Державного агентства України з питань кіно Марина Кудерчук, заступник голови ДСНС України Роман Примуш, Начальник ГУ ДСНС України у Хмельницькій області Едуард Братко, команда яка працювала над створенням фільму, рятувальники, які є головними героями фільму, меценати та всі небайдужі до розвитку кіновиробництва в країні.
Вітаючи присутніх Сергій Тюрін зазначив, що це важливий патріотичний захід з відкриттям прем’єрою циклу документальних фільмів про героїв сьогодення, героїв різних професій, спеціальностей.
![](https://podillyanews.com/wp-content/uploads/2024/02/428421162_720497506896860_4785644701267394587_n-1024x683.webp)
![](https://podillyanews.com/wp-content/uploads/2024/02/426808964_720497696896841_6923336783924067308_n-1024x683.webp)
Сьогодні презентовано першу серію про героїв без зброї – це герої, які стоять в одному ряду з силами безпеки й оборони, ЗСУ, іншими військовими формуваннями, які першими кидаються у полум’я та рятують життя.Мені надзвичайно сподобалась центральна фраза фільму, одного з головних героїв “Не ризикуючи власним життям – неможливо врятувати інші життя”, і це напевно, зміст професії наших рятувальників. Дякую від усієї Хмельниччини працівникам ГУ ДСНС України в області, які відважно борються із потужними викликами, які постають протягом цих двох років, які в дуже складних і ризикових ситуаціях рятують життя і здоров’я людей. Дякую всім, хто долучився до створення цієї кінострічки, – сказав посадовець та вручив відзнаки від Хмельницької ОВА.
![](https://podillyanews.com/wp-content/uploads/2024/02/428597622_720497356896875_2271575265124345383_n-1024x683.webp)
![](https://podillyanews.com/wp-content/uploads/2024/02/428166622_720497373563540_7829170468337142277_n-1024x684.webp)
Над створенням фільму працювала талановита команда: генеральний продюсер Костянтин Дєтковський, режисер Василь Київський, оператор Володимир Кратінов, виконавчий продюсер Вікторія Кратінова.
![](https://podillyanews.com/wp-content/uploads/2024/02/426701665_720497680230176_4060985927197119320_n-1024x683.webp)
![](https://podillyanews.com/wp-content/uploads/2024/02/428159207_720497636896847_3051393048533319883_n-1024x682.webp)
Важливо відзначити, що фільм знято за підтримки Хмельницької ОВА та всіх небайдужих, а також він озвучений двома мовами – українською та англійською, що робить його доступним для ширшої аудиторії.
![](https://podillyanews.com/wp-content/uploads/2024/02/428597964_720497813563496_336402931588068300_n-1024x507.webp)
“Форма Вогню” – це не просто фільм, це пам’ять про героїв та віра в те, що добро завжди перемагає.
![](https://podillyanews.com/wp-content/uploads/2024/02/428598058_720497883563489_5206602375638582299_n-1024x683.webp)
![](https://podillyanews.com/wp-content/uploads/2024/02/428395282_720497793563498_2059628221491290994_n-1024x683.webp)
Всі новини на одному каналі в Google News
Підписуйтесь та оперативно слідкуйте за новинами у Телеграм, Вайбер, Facebook