У громаді на Хмельниччині відбувся турнір з футзалу

В Летичівській громаді тривають змагання в рамках загальнонаціонального проєкту «Всеукраїнські шкільні ліги пліч-о-пліч». На базі місцевого ліцею №1 відбулися змагання з футзалу серед хлопців, у яких взяли участь команди летичівських ліцеїв №1, №2, №3, Гречинецької та Вербецької гімназій Летичівської селищної ради.

Футбольні поєдинки були динамічними, захопливими, яскравими. Кожна команда показала злагодженість дій та прагнення до перемоги. Спортсмени демонстрували високу техніку гри, вправність та відмінний спортивний вишкіл.

В підсумку перемогу здобула команда Летичівського ліцею №1. Вона удостоїлася звання «Переможець територіального етапу змагань» і отримала право представляти громаду на районному рівні, отримавши Кубок.

Друге місце вибороли футболісти Летичівського ліцею №2, третє місце – у команди Летичівського ліцею №3.

Переможців та призерів змагань нагородили медалями та грамотами, повідомили у Хмельницькій ОВА.

Автор: Тетяна Новак