На Хмельниччині є перші інфіковані внаслідок укусів кліщів
За словами фахівців, підвищена активність кліщів починається з квітня. Проте, ймовірно, через теплу зиму, у Хмельницькій області вже зараз фіксують поодинокі випадки укусів цих паразитів та зараження хворобою Лайма.
Як розповів Суспільному головний державний санітарний лікар Хмельниччини Микола Габрикевич, з початку 2024 року на Хмельниччині зафіксували сім випадків укусів кліщів. Троє з них виявились зараженими кліщовими бореліями – хвороба Лайма. За аналогічний період 2023 року було зафіксовано чотири таких випадки, два з яких були позитивними.
![](https://podillyanews.com/wp-content/uploads/2024/03/klishhi-bezpeky.webp)
![](https://podillyanews.com/wp-content/uploads/2024/03/klishhi-zahody.webp)
Всі новини на одному каналі в Google News Підписуйтесь та оперативно слідкуйте за новинами у Телеграм, Вайбер, Facebook