Новини
Інфраструктура

Кризове відділення на базі центру соціальної підтримки та адаптації відкрили у Хмельницькому

З 1 квітня відділення розпочне роботу у тестовому режимі, а з 15 квітня вже у повноцінному форматі. Його клієнтами будуть особи, що опинилися у скрутному становищі і не можуть самі про себе подбати через хвороби та не мають родичів.

Як зазначають у Хмельницькій міській раді, проблема прихистку для людей, які потрапили у скруту, особливо актуалізувалася з часу, коли в обласний центр почали прибувати українці, які мають обмежену рухову активність, зі знищених чи окупованих сіл та міст та не мають рідних і родичів.

У кризовому відділенні вони зможуть отримати належний догляд, психологічну підтримку, медичну допомогу, за потреби – юридичну тощо. У штаті – медпрацівники, психологи, соцпрацівники.

Відділення розраховане на 30 ліжкомісць. Першими клієнтами стануть 14 внутрішньо переміщених осіб та осіб без рідних та родичів.

Ремонтували та обладнали його коштом міського бюджету, а також за допомогою благодійних організацій, міжнародних партнерів.

Автор: Тетяна Новак

Всі новини на одному каналі в Google News  Підписуйтесь та оперативно слідкуйте за новинами у Телеграм, Вайбер, Facebook