Новини
Суспільство

Штурмовик гірського батальйону склав іспит в автошколі на Хмельниччині

Люди з інвалідністю мають бути видимими, щоб суспільство сприймало кожного, як свого повноцінного члена. Усі мають право реалізовувати свій потенціал незалежно від свого фізичного стану.

Сьогодні до Кам’янець-Подільського сервісного центру МВС у рамках реалізації флагманського проєкту МВС «Автошкола для осіб з інвалідністю» для складання теоретичної частини іспиту звернувся військовослужбовець 8 окремої гірсько-штурмового батальйону Яромир Сливка.

У березні минулого року 25-річний юнак підписав контракт із Силами оборони. На жаль, під час боїв на Донецькому напрямку отримав поранення, а з ним – втратив нижню кінцівку. Хлопець пройшов довгий шлях: операції, лікування, протезування. 

У цьому світі немає нічого неможливого. Все можливо. Все кожному під силу, але головне мати бажання. Маєш бажання – будеш мати все. Йдіть до своєї цілі, досягайте своєї мети. Я вже на пів шляху до своєї, – розповів Яромир.

«Автошколи для осіб з інвалідністю» – унікальний проєкт, реалізований МВС України у рамках ініціативи Першої леді Олени Зеленської «Без бар’єрів». Його метою є створення рівних можливостей для кожного, хто бажає навчитися керувати автомобілем.

Такі автошколи працюють і приймають охочих у п’яти регіонах України – в Київській, Львівській, Хмельницькій, Кіровоградській та Дніпропетровській областях.

Консультацію щодо послуг сервісних центрів МВС можна отримати за телефоном (044) 290-19-88 або на сторінках Головного сервісного центру МВС у Фейсбук та Інстаграм. Відповіді на найпоширеніші питання та корисну інформацію черпайте на сайті.

Читайте також: У Хмельницькому сервісному центрі МВС штурмовик з «Люті» обміняв посвідчення водія

Автор: Тетяна Новак

Всі новини на одному каналі в Google News  Підписуйтесь та оперативно слідкуйте за новинами у Телеграм, Вайбер, Facebook