Новини
Офіційно

Питання мобілізації обговорили на Хмельниччині

У нараді з питань проведення заходів з мобілізації на території області, яку провів перший заступник начальника Хмельницької ОВА Сергій Тюрін, взяли участь начальники районних військових адміністрацій, представники територіальних громад, територіальних центрів комплектування та соціальної підтримки, правоохоронних органів та керівники профільних департаментів.

На нараді обговорили спільний алгоритм дій щодо виконання визначених завдань із призову мобілізаційних ресурсів та напрацювали механізми щодо покращення цієї роботи.

Також директор Департаменту охорони здоров’я ОВА Олександр Завроцький доповів щодо організації забезпечення роботи військово-лікарських комісій в області.

Представники юридичного управління апарату ОВА та обласного ТЦК та СП роз’яснили основні аспекти Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо окремих питань проходження військової служби, мобілізації та військового обліку.

Вкотре підкреслюю важливість спільної роботи всіх органів влади та установ щодо забезпечення мобілізаційних заходів. Адже сьогодні, аби перемогти, ми маємо робити все можливе для підтримки української армії та поповнення лав Збройних Сил України,наголосив Сергій Тюрін.

Автор: Тетяна Новак

Всі новини на одному каналі в Google News  Підписуйтесь та оперативно слідкуйте за новинами у Телеграм, Вайбер, Facebook