Новини
Офіційно

Пам’ять загиблих у Другій світовій війні вшанували у Хмельницькому

Сьогодні Україна вшановує памʼять мільйонів українських бійців та мирних жителів, які загинули або постраждали від бойових дій під час Другої світової війни. Цьогоріч ми вперше відзначаємо 8 травня у новому контексті, адже Верховною Радою визначено нинішню дату Днем пам’яті та перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.

З нагоди цієї дати голова обласної ради Віолета Лабазюк, її заступники Володимир Гончарук та Валентин Соколюк, керівництво обласної та Хмельницької районної військових адміністрацій, Хмельницької міської ради, керівники силових структур та правоохоронних відомств, ветерани та громадськість міста поклали квіти до пам’ятних місць борців за Україну.

Основною територією, де тривала Друга світова війна, була територія України. Поряд з тим, ця перемога була здобута внаслідок консолідації сил багатьох народів. Ця історія добре ілюструє, в який спосіб світові спільноти досягають важливих перемог.

Сьогодні українці зі зброєю в руках захищають усю Європу. Перемога у Другій світовій війні є прикладом для нинішніх європейських держав, яким чином можлива перемога сьогодні − лише завдяки об’єднанню зусиль усіх цивілізованих країн у боротьбі проти російської агресії та попередження її майбутніх проявів щодо будь-якої держави.

За інформацією Хмельницької обласної ради

Автор: Адміністратор сайту

Всі новини на одному каналі в Google News 
Підписуйтесь та оперативно слідкуйте за новинами у Телеграм, Вайбер, Facebook