Медичні сестри комунального медзакладу у Хмельницькому отримали відзнаки обласної ради
10 травня перший заступник голови обласної ради Володимир Гончарук привітав медичних сестер комунального закладу обласної ради «Хмельницький обласний центр служби крові» з професійним днем.
Посадовець згадав історію виникнення Дня медичної сестри та подякував медичним сестрам за їхню працю і вклад у майбутню Перемогу України. Кращим у професії медичним сестрам Володимир Гончарук вручив відзнаки обласної ради.
![](https://podillyanews.com/wp-content/uploads/2024/05/medsestry-02.webp)
![](https://podillyanews.com/wp-content/uploads/2024/05/medsestry-06.webp)
![](https://podillyanews.com/wp-content/uploads/2024/05/medsestry-04.webp)
![](https://podillyanews.com/wp-content/uploads/2024/05/medsestry-05.webp)
![](https://podillyanews.com/wp-content/uploads/2024/05/medsestry-01.webp)
Автор: Тетяна НовакВідзначення таких дат як День медичної сестри – завжди на часі. Від початку повномасштабного вторгнення ворога в Україну на медичних сестер покладено непростий обов’язок – саме вони виконують найбільш кропітку роботу по догляду за пораненими бійцями на фронті та в тилу, – наголосив посадовець.
Всі новини на одному каналі в Google News
Підписуйтесь та оперативно слідкуйте за новинами у Телеграм, Вайбер, Facebook