Новини
Суспільство

У Хмельницькому стартувала програма безкоштовної вакцинації домашніх тварин

Цього року на Хмельниччині зафіксували випадок сказу у безпритульного собаки. Хвора тварина покусала 8-річного школяра та домашнього собаку. Дитина та пес вчасно пройшли лікування, а також зробили щеплення від сказу. 

Спалах інфекції має декілька причин. З початку російського вторгнення кількість безпритульних тварин зросла на 60%. Також  через воєнний стан профілактика сказу серед диких тварин стала надзвичайно ускладненою. 

Міжнародний фонд захисту тварин IFAW та українська соціальна ініціатива Save Pets of Ukraine запускають програму комплексної допомоги домашнім улюбленцям “Лапки в Безпеці”. Проєкт діє з 9 травня по 10 червня.

“Профілактика поширення інфекційних хвороб, це складна та водночас важлива задача для нас. Бо проблема сказу в Україні – тільки здається не актуальною. Бо дедалі більше ветеринарних лікарів та власників стикаються з ним від Сходу до Заходу нашої країни.” – Анастасія Іваніченко, Координаторка проєктів Save Pets of Ukraine

У безкоштовний пакет ветеринарних послуг входить щеплення від сказу та інфекційних хвороб та чипування. Такий комплексний підхід допоможе не тільки вберегти улюбленця від хвороб, але й суттєво збільшити шанси на його повернення у родину у випадку загублення.

В Хмельницькому послуги можна отримати за адресою:

  • Добродій, м. Хмельницький, вул. Старокостянтинівське шосе 1/1, тел. 067 009 9744

Обмежень за кількістю домашніх тварин на одного власника немає.

Першочергово послуги надаватимуться тваринам внутрішньо переміщених українців та українок.

“Війна триває, сотні тварин стають безхатніми і потребують нашої підтримки. Save Pets of Ukraine вже не вперше стає оператором добрих проєктів. Нам важливо дбати про добробут чотирилапих.  Цього разу ми прийняли рішення підтримати котиків і песиків людей, які були змушені покинути свої домівки. Тому пріоритет для безоплатної вакцинації та чипування надається саме тваринкам ВПО, які не залишили своїх улюбленців в біді.” – Ірина Лозова, старша менеджерка з КСВ.

Мапу УСІХ ветклінік, в обласних центрах України, де можна отримати такі послуги, можна переглянути за посиланням.

Автор: Адміністратор сайту

Всі новини на одному каналі в Google News  Підписуйтесь та оперативно слідкуйте за новинами у Телеграм, Вайбер, Facebook