Новини
Офіційно

Голова Хмельницької обласної ради зустрілася з архієпископом Кам’янець-Подільським і Новоушицьким

Сьогодні голова обласної ради Віолета Лабазюк мала ознайомчу зустріч з архієпископом Кам’янець-Подільським і Новоушицьким Германом (Семанчуком). На зустрічі також був присутній депутат Хмельницької обласної ради Ігор Гай.

У лютому цього року отця Германа було призначено правлячим архієреєм новоутвореної Кам’янець-Подільської єпархії Православної Церкви України.  Віолета Лабазюк побажала отцю Божого благословення у архіпастирських трудах, мудрості та наполегливості.

В ході зустрічі були обговорені актуальні питання, що стосуються життя Православної Церкви України в умовах сучасності. Акцентувалася увага на місії ПЦУ під час російської агресії, допомозі Збройним силам України та підтримці українського суспільства.

Під час спілкування з владикою, окрім іншого, була зосереджена увага на темі релігії та віри, яка є вагомою підтримкою сили духу наших військових на передовій.

Священники та військові капелани постійно надають духовну допомогу бійцям на фронті та ветеранам, які повернулись до життя у тилу. Це необхідно для збереження стабільного емоційного та психологічного стану, допомоги справитися з посттравматичним стресом та іншими психологічними проблемами, повідомили у Хмельницькій обласній раді.

Автор: Адміністратор сайту

Всі новини на одному каналі в Google News  Підписуйтесь та оперативно слідкуйте за новинами у Телеграм, Вайбер, Facebook