Новини
Події

Хмельницькі гвардійці провели заняття з командотворення

У Хмельницькому підрозділі НГУ гвардійці провели заняття з професійно-психологічної підготовки, в рамках програми «тімбілдінг» або «командотворення». Програма спрямована на підвищення командної згуртованості, розвиток спільних цілей та підтримку позитивного робочого середовища.

Під час таких занять гвардійці займаються різноманітними активностями, спрямованими на підвищення довіри до кожного члена команди, розбудову взаєморозуміння та підтримки.

«Важливою складовою цієї програми є розвиток комунікативних навичок, адже вони є ключовим елементом успішної співпраці в будь-якому колективі. Завдяки таким заняттям гвардійці навчаються ефективно взаємодіяти, координувати дії в екстремальних ситуаціях та швидко приймати рішення в умовах стресу»,– розповідає психолог Віталій Геник.

Молодший сержант Олександр Гетьман вже не вперше бере участь у таких заходах.

«Кожен раз в тебе зовсім різні відчуття. Набагато легше долати труднощі, коли у тебе є підтримка та допомога твоїх друзів. Мені завжди подобається вправа “Падіння на довіру”, адже в ній ти навчаєшся повністю довіряти своїм побратимам», – ділиться враженнями гвардієць.

Такий підхід до підготовки військовослужбовців відображає сучасні тенденції військової психології, де важливим елементом стає не лише фізична підготовка, але й психологічна готовність до виконання завдань у складних умовах бойових дій.

Автор: Тетяна Новак

Всі новини на одному каналі в Google News  Підписуйтесь та оперативно слідкуйте за новинами у Телеграм, Вайбер, Facebook