Правоохоронці Хмельниччини відвідали юних підшефних вихованців реабілітаційного центру
У Міжнародний день захисту дітей хмельницькі поліцейські завітали в гості до своїх підшефних з реабілітаційного центру «Подолянчик». Поліція Хмельниччини вже багато років тримає шефство над центром соціально-психологічної реабілітації, у якому виховуються діти різного віку зі складною життєвою долею.
Як розповіли у поліції Хмельниччини, більшість вихованців закладу вилучені з родин, які потрапили у скрутні життєві обставини, тому потребують особливої уваги від дорослих, в тому числі і від правоохоронців, аби не дати їм схибити у житті, як це з різних причин зробили їхні батьки.
Поліцейські завітали у гості до вихованців закладу не з порожніми руками — привезли солодощі та літній спортивний одяг. Дітки не залишились у боргу – порадували гостей невеликим патріотичним концертом та подарували власноруч виготовлені обереги.
![](https://podillyanews.com/wp-content/uploads/2024/06/rebtsentr-podolyanchyk-02.webp)
![](https://podillyanews.com/wp-content/uploads/2024/06/rebtsentr-podolyanchyk-03.webp)
![](https://podillyanews.com/wp-content/uploads/2024/06/rebtsentr-podolyanchyk-04.webp)
![](https://podillyanews.com/wp-content/uploads/2024/06/rebtsentr-podolyanchyk-05.webp)
![](https://podillyanews.com/wp-content/uploads/2024/06/rebtsentr-podolyanchyk-06.webp)
![](https://podillyanews.com/wp-content/uploads/2024/06/rebtsentr-podolyanchyk-07.webp)
![](https://podillyanews.com/wp-content/uploads/2024/06/rebtsentr-podolyanchyk-09.webp)
![](https://podillyanews.com/wp-content/uploads/2024/06/rebtsentr-podolyanchyk-08.webp)
![](https://podillyanews.com/wp-content/uploads/2024/06/rebtsentr-podolyanchyk-10.webp)
![](https://podillyanews.com/wp-content/uploads/2024/06/rebtsentr-podolyanchyk-11.webp)
![](https://podillyanews.com/wp-content/uploads/2024/06/rebtsentr-podolyanchyk-12.webp)
Всі новини на одному каналі в Google News
Підписуйтесь та оперативно слідкуйте за новинами у Телеграм, Вайбер, Facebook