У Хмельницькому спеціалізованому будинку дитини ремонтуватимуть перехід між корпусами (ФОТО)
«Хмельницький обласний спеціалізований будинок дитини» – єдиний в області спеціалізований заклад охорони здоров’я та медико-соціального захисту дітей, які залишились без батьківського піклування, та борються зі складними захворюваннями. Днями його відвідали голова обласної ради Віолета Лабазюк разом із заступницею Тетяною Зеленко.
До Міжнародного дня дітей у рамках співпраці з представниками Арабської ради України – генеральним секретарем Мохаммадом Фараджаллахом та радником з міжнародних питань Хуссамом Раадом – посадовці передали дітям, які тимчасово проживають в установі, солодкі подарунки, фрукти та засоби гігієни.
![](https://podillyanews.com/wp-content/uploads/2024/06/perehid-06.webp)
![](https://podillyanews.com/wp-content/uploads/2024/06/perehid-07.webp)
![](https://podillyanews.com/wp-content/uploads/2024/06/perehid-04.webp)
![](https://podillyanews.com/wp-content/uploads/2024/06/perehid-02.webp)
Окрім того, представники Арабської ради України надали матеріальну підтримку для проведення ремонтних робіт переходу між корпусами спеціалізованого закладу.
![](https://podillyanews.com/wp-content/uploads/2024/06/perehid-08.webp)
«Кожна дитина має право відчувати турботу, тепло і бути щасливою, – зазначила Віолета Лабазюк. – Нехай усі наші діти ростуть здоровими, оточені любов’ю та добром. І головне під мирним українським небом».
Діти, які мешкають у закладі, підготували та подарували гостям невеличкий концерт.
![](https://podillyanews.com/wp-content/uploads/2024/06/perehid-01.webp)
![](https://podillyanews.com/wp-content/uploads/2024/06/perehid-05.webp)
Всі новини на одному каналі в Google News
Підписуйтесь та оперативно слідкуйте за новинами у Телеграм, Вайбер, Facebook