Новини
Інфраструктура

Електромобілі та генератори передали медичним закладам Хмельниччини

Сьогодні медична сфера Хмельниччини отримала чергову технічну підтримку для мобільності надання послуг та забезпечення безперебійної роботи електромережі лікарень.

Так, для медичних представників громад області, начальник ОВА Сергій Тюрін вручив ключі від трьох нових електромобілів MG4 EV, призначених для центрів первинної медико-санітарної допомоги та 13 електрогенераторів підвищеної потужності.

Щиро дякуємо державі за підтримку, дякуємо нашим міжнародним партнерам за те, що зміцнюють наше матеріально-технічне забезпечення для надання вчасних і якісних медичних послуг для нашого населення, – наголосив Сергій Тюрін.

Придбали автівки для лікарень Хмельницької області завдяки сприянню Міністерства охорони здоров’я України, Глобального фонду фінансування між Україною та Міжнародним банком реконструкції та розвитку та ТОВ «ВІДІ-КРАЙ МОТОРЗ». Окрім того, ДУ «Центр громадського здоров’я Міністерства охорони здоров’я України» отримала від польської фірми-донора Rządowa Agencja Rezerw Strategicznych генератори, які були розподілені між закладами охорони здоров’я області відповідно до їх потреб, повідомили у Хмельницькій ОВА.

Автор: Адміністратор сайту

Всі новини на одному каналі в Google News 
Підписуйтесь та оперативно слідкуйте за новинами у Телеграм, Вайбер, Facebook