Новини
Офіційно

Кабінет парламентаризму імені Дениса Монастирського відкрили у хмельницькому університеті

Вчора, у день народження Дениса Монастирського, у Хмельницькому університеті управління та права імені Л.Юзькова відкрили кабінет парламентаризму. Там планують проводити різні заходи, зокрема, спрямовані на роз’яснення ролі парламенту та його роботи для студентів університету, учнів шкіл міста та області, громадськості.

Вшанувати пам’ять нашого земляка, юриста, політика, Міністра внутрішніх справ України (2021 – 2023 рр.), народного депутата, науковця та патріота своєї держави завітали мати Дениса Монастирського, народні депутати України від Хмельниччини, ректор університету, доктор юридичних наук, професор Олег Омельчук, керівники органів місцевого самоврядування області та міста, фахівці у сфері парламентаризму, наукові та науково-педагогічні працівники університету, які працювали разом з Денисом Монастирським, студенти університету.

Мене переповнює гордість за нашу Хмельниччину, за тих людей, які прагнуть змін на краще для нашої держави. Такою людиною був Денис Анатолійович. І будучи народним депутатом України, а потім міністром Міністерства внутрішніх справ України він завжди запитував: “Чим я можу допомогти?”. І це говорить не тільки про підхід до роботи, це говорить про його людські якості. Тому у своїй роботі кожен з нас має ставити собі таке питання та працювати консолідовано і в синергії, адже ми усі працюємо на один результат – перемогу,сказала під час відкриття кабінету керівниця апарату ОВА Оксана Вжешневська, звертаючись до присутніх.

Автор: Адміністратор сайту

Всі новини на одному каналі в Google News 
Підписуйтесь та оперативно слідкуйте за новинами у Телеграм, Вайбер, Facebook