Новини
Офіційно

Голову Хмельницької райдержадміністрації звільнено з посади

Відповідне розпорядження підписане Президентом України сьогодні, 18 червня. Раніше звільнення очільника Хмельницької РДА погодив уряд.

Нагадаємо, про те, що місце голови Хмельницької райдержадміністрації незабаром стане вакантним, стало відомо на початку червня від представника Кабміну у ВР Тараса Мельничука, який повідомив про те, що серед низки кадрових рішень, прийнятих урядом, є й те, що стосується Хмельницького району.

Кабінетом Міністрів України погоджено звільнення Катеренчука Анатолія Федоровича з посади голови Хмельницької районної державної адміністрації Хмельницької області, – написав тоді Мельничук.

Причина такого кадрового рішення була невідома до сьогодні, коли було опубліковано розпорядження Президента України №66/2024-рп. Як йдеться у документі, Анатолій Катеренчук сам вирішив піти з займаної посади, написавши відповідну заяву.

За інформацією Суспільне Хмельницький, Анатолію Катеренчуку запропонували посаду в столиці – у Державній службі України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів. Керівником Держпродспоживслужби є колишній заступник голови Хмельницької ОДА Сергій Ткачук.

На посаді голови Хмельницької районної державної (військової) адміністрації Анатолій Катеренчук перебував трохи більше, ніж два роки та один місяць. До цього з 6 квітня 2021 року він очолював Шепетівську райдержадміністрацію.

Автор: Тетяна Новак

Всі новини на одному каналі в Google News  Підписуйтесь та оперативно слідкуйте за новинами у Телеграм, Вайбер, Facebook