Новини
Інфраструктура

Графік відключень електроенергії на три дні оприлюднили у “Хмельницькобленерго”

У “Хмельницькобленерго” розробили графік погодинних відключень на три найближчі дні, виходячи з прогнозів споживання електроенергії та тенденцій до зменшення тривалості денних відключень. Щодо скарг, зокрема, мешканців Хмельницького на незрозумілу логіку застосування графіків, то в обленерго знайшли “геніальне” рішення, яке ще більше ускладнить містянам розуміння того, в якій черзі вони перебувають.

За інформацією “Хмельницькобленерго” найближчими днями очікується “тенденція до зменшення тривалості відключень вдень та збільшення у вечірні години”. Відповідно на графіках знову з’явилися часові проміжки, позначені світло-синім кольором, який означає що “електроенергія може бути відсутня”. І нарешті графіки стали динамічними, а не починаються щоразу з першої черги, що призводить до нерівномірного розподілу відключень у випадку їх скасування у першій половині дня.

Що ж до скарг, зокрема, хмельничан, які мешкають у центрі міста та належать до 3 черги та мали вчора неприємний досвід відключення не за своєю чергою, то у “Хмельницькобленерго” цю проблему розв’язали воістину “геніально”, Соломон би позаздрив. Будинки, які раніше належали (і досі належать, принаймні в опублікованому на сайті обленерго документі під назвою ЧергинавідключенняХмельницькийРЕМ_побут_23052024.xlsx) до однієї черги – 3 або 4, тепер у пошуковій системі Черги відключень значаться одразу у двох чергах – 3, 4. Тож дізнаються хмельничани, до якої черги належить їхній будинок, схоже, лише в той момент, як електроенергія зникне.

Автор: Тетяна Новак

Всі новини на одному каналі в Google News 
Підписуйтесь та оперативно слідкуйте за новинами у Телеграм, Вайбер, Facebook