Новини
Офіційно

Освітяни ДСНС Хмельниччини співпрацюватимуть з обласною організацією Українського Червоного Хреста

19 червня укладено Меморандум про співпрацю між Навчально-методичним центром цивільного захисту та безпеки життєдіяльності та Товариством Червоного Хреста у Хмельницькій області. На підкріплення майбутньої співпраці двох фахових організацій під час заходу лектори Товариства провели тренінг із психосоціальної підтримки для рятувальників.

Підписання Меморандуму стане якісним стартом ефективної співпраці, переконані учасники заходу. В рамках підписаного документа тренери ТЧХУ проводитимуть на постійній основі навчання, під час яких надаватимуть психологічну та психосоціальну підтримку фахівцям ДСНС, навчатимуть першої допомоги та спільно організовуватимуть якісну роботу дитячої кімнати «Безпечний простір для дітей».

«Рятувальники надають фахову фізичну, психологічну допомогу на місцях ліквідації надзвичайних ситуацій. Ми залучаємося до різноманітних заходів з просвіти дітей та підлітків безпечної поведінки і мінної просвіти, але і рятувальникам потрібно відновлювати власний психоемоційний ресурс. Тому співпраця з Червоним Хрестом, з тренерами організації, покликана забезпечити саме цю потребу – відновлення»,зазначила Альона Мул, полковник служби цивільного захисту, керівниця Навчально-методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Хмельниччини.

Автор: Тетяна Новак

Всі новини на одному каналі в Google News 
Підписуйтесь та оперативно слідкуйте за новинами у Телеграм, Вайбер, Facebook