Новини
Бізнес

Феномен хмельницького речового ринку обговорять на економічному форумі

Дводенний освітній форум «Економічна товкучка», присвячений актуальним питанням розвитку української економіки на прикладі феномена Хмельницького базару, відбудеться в обласному центрі наступного тижня.

Чому Хмельницький базар став таким популярним? А що зараз по бізнесу у місті? Базар – це вирок? – напевно, ці питання досі хвилюють багатьох, хто має стосунок (щонайменше, як покупець або продавець) до хмельницького речового ринку.

Поговорити про феномен хмельницького ринку, історія якого налічує кілька десятиліть, можна буде на форумі “Економічна товкучка”, присвяченому актуальним питанням розвитку української економіки. Відбудеться він 29-30 червня у конференц-залі ТГРК “Либідь Плаза” (вул. Кам’янецька, 21).

Аби потрапити на форум, потрібно попередньо зареєструватися за посиланням. Зробити це потрібно сьогодні, 23 червня, до 23.59.

Судячи з форми реєстрації, захід спрямований переважно на хмельницьку молодь.

Що обіцяють організатори

На форумі можна буде:

  • Дізнатися про роль хмельницького базару в історії розвитку малого підприємництва в Україні;
  • Розглянути сучасні виклики та можливості для розвитку малого і середнього бізнесу;
  • Ознайомитися зі стратегіями підприємницького успіху від власників бізнесу;
  • Взяти участь у тематичному квесті, в якому можна буде відчути себе частиною хмельницького базару та створити свою бізнес-ідею!

Також організатори обіцяють “секретну частину”, суть якої поки що невідома. Але обіцяють скоро про неї розповісти.

А тим часом рекомендуємо переглянути (якщо ви раніше цього не зробили) документальний фільм про хмельницький речовий ринок “Покоління “Золотої Алеї“, який знімала наша команда у співпраці з Суспільним.

Автор: Тетяна Новак

Всі новини на одному каналі в Google News 
Підписуйтесь та оперативно слідкуйте за новинами у Телеграм, Вайбер, Facebook