Новини
Освіта

Випускники Хмельницької гуманітарно-педагогічної академії отримали дипломи бакалаврів

Цьогоріч у Хмельницькій гуманітарно-педагогічній академії, яка є одним із комунальних закладів обласної ради, завершили навчання 242 студенти, які успішно пройшли підсумкову кваліфікаційну атестацію та підтвердили свій професійний статус з 14 спеціальностей денної та заочної форм навчання. З них 61 випускник отримав дипломи з відзнакою.

Урочистості з нагоди вручення дипломів фахового молодшого бакалавра відбулися у стінах обласної філармонії.

Хвилиною мовчання присутні вшанували усіх, хто загинув у зв’язку з російською агресією.

Від імені керівництва та депутатського корпусу обласної ради молодих дипломованих спеціалістів привітав перший заступник голови Хмельницької обласної ради Володимир Гончарук.

Ректор гуманітарно-педагогічної академії, депутат обласної ради Інна Шоробура у вітальному слові зазначила, що заклад продовжує столітню традицію щодо забезпечення якісної професійної підготовки фахівців з різних спеціальностей на всіх рівнях вищої освіти.

Разом з керівництвом академії та представниками обласної військової адміністрації Володимир Гончарук вручив дипломи фахового молодшого бакалавра 242 випускникам зі спеціальностей «Дошкільна освіта», «Початкова освіта», «Музичне мистецтво. Середня освіта», «Історія. Середня освіта», «Українська мова. Середня освіта», «Англійська мова», «Німецька мова», «Туризм та рекреація», «Соціальна робота», «Психологія», «Хореографія», «Культурологія».

Слова вдячності за високий професіоналізм, служіння обраній справі та самовіддану працю адресували  професорсько-викладацькому складу академії – докторам наук, професорам, кандидатам наук і доцентам.

Автор: Тетяна Новак

Всі новини на одному каналі в Google News 
Підписуйтесь та оперативно слідкуйте за новинами у Телеграм, Вайбер, Facebook