Новини
Офіційно

Представникам Сил оборони та правоохоронцям вручили подарунки та грамоти Хмельницької ОВА

У Хмельницькій обласній військовій адміністрації відбулися урочистості з нагоди Дня Конституції України. В залі зібралися представники влади області, структурних підрозділів облвійськадміністрації та інших державних органів, силових та правоохоронних структур. Привітав присутніх начальник ОВА Сергій Тюрін.

Наші захисники та захисниці на передовій лінії виборюють право на Перемогу справедливості у війні з російськими окупантами та право на мирне життя українського народу. Низький уклін героїчному українському воїнству за щоденний подвиг. Світла пам’ять про синів і дочок України, які заплатили найцінніше у великій боротьбі. Я дякую усім жителям області, які сумлінною працею роблять вагомий внесок у економіку воєнного часу. Дякую рятувальникам, енергетикам, будівельникам, що в надзвичайно складних умовах рятують, стабілізують та відбудовують. Дякую громадським діячам, волонтерам за активну допомогу нашим Збройним Силам України. Дякую, кожному, хто на своїй ділянці відповідальності пам’ятає не тільки про права, але й добре виконує свої обов’язки,звернувся до присутніх очільник області.

Принагідно, Сергій Тюрін нагородив почесними грамотами ОВА та подарунками кращих представників Сил Оборони України Хмельниччини та правоохоронних органів за сумлінну працю, високий професіоналізм, бездоганну службу, зразкове виконання службових обов’язків під час захисту територіальної цілісності та незалежності України, належне надання поліцейських послуг, забезпечення публічної безпеки і порядку, охорони прав і свобод людини та з нагоди Дня Конституції України.


PR
Автор: Адміністратор сайту

Всі новини на одному каналі в Google News  Підписуйтесь та оперативно слідкуйте за новинами у Телеграм, Вайбер, Facebook