Новини
Освіта

Випускники Хмельницького базового медичного фахового коледжу отримали дипломи

Сьогодні у приміщенні обласного академічного музично-драматичного  театру імені М. Старицького відбулися урочистості з нагоди випуску студентів одного з освітніх комунальних закладів обласної ради – Хмельницького базового медичного фахового коледжу.

Цьогоріч випускниками навчального закладу стали фахівці спеціальностей «Лікувальна справа», «Сестринська справа» та «Фармація». На свято зібралися викладачі, випускники, рідні та друзі.

Серед 164 дипломованих молодших бакалаврів, які успішно пройшли освітню професійну підготовку за згаданими спеціальностями, 25 отримали дипломи з відзнакою.

Від імені всього депутатського корпусу обласної ради та від себе особисто випускників привітала голова обласної ради Віолета Лабазюк, яка зазначила, що цей день  для випускників є визначною подією  та підсумком одного з етапів професійного життя.

«У вас, дорогі випускники, був складним навчальний процес – коронавірус, онлайн заняття, потім – війна, тривоги, які зробили вас ще дорослішими.  Але я вірю, що кожен з вас досягне професійного успіху, підкорюватиме нові вершини в галузі охорони здоров’я.  Від вашої майстерності, знань та умінь залежатиме найдорожче для кожної людини – її здоров’я, – сказала Віолета Олександрівна. – Прикладом для наслідування  у наші дні є високий професіоналізм та патріотизм медичних працівників, які рятують тих, хто боронить рідну землю».

Голова обласної ради побажала випускникам нових досягнень, ніколи не зрадити собі, як особистості та працювати на благо людей.

Слова вдячності посадовець висловила досвідченим викладачам та всьому колективу коледжу за високі показники діяльності, сумлінну працю та вагомий внесок у підготовку медичних працівників, які гідно поповнять когорту медиків нашої області зокрема та усієї країни загалом.

З напутнім словом до випускників звернуся директор базового медичного фахового коледжу, депутат обласної ради Іван Нагорний, який побажав дипломованим спеціалістам сповна скористатися знаннями, отриманими у стінах навчального закладу.

«Здійснилася ваша мрія – ви здобули одну з найгуманніших професій, яка вкрай необхідна Україні та нашим захисникам. Бажаю, аби ваша наполеглива праця приносила людям здоров’я і повертала радість життя. Примножуйте славу нашого навчального закладу», – сказав Іван Михайлович.

Найбільш хвилюючою частиною свята стало вручення випускникам дипломів.

А студенти та випускники подарували учасникам урочистостей свої мистецькі вітання, повідомили у Хмельницькій обласній раді.


PR
Автор: Адміністратор сайту

Всі новини на одному каналі в Google News  Підписуйтесь та оперативно слідкуйте за новинами у Телеграм, Вайбер, Facebook