Новини
Офіційно

Випускники Хмельницького університету управління та права отримали дипломи бакалавра

220 студентів-випускників Хмельницького університету управління та права ім. Леоніда Юзькова отримали дипломи бакалавра. Завітала на урочисту церемонію випуску керівник апарату ОВА Оксана Вжешневська.

Шановні випускники, я щиро вітаю вас з визначним днем у вашому житті. Сьогодні ви отримуєте дипломи про перший ступінь вищої освіти. І перед вами відкриються двері у майбутнє. Частина з вас, звичайно, ще буде навчатися за денною формою на магістратурі, а частина піде у широкий світ професій. Я бажаю кожному з вас, щоб ви зуміли віднайти свій шлях успіху. Я бажаю, щоб ви реалізували себе на усі сто відсотків. Щоб ваші батьки, рідні, близькі, друзі пишалися вами, – звернулася до присутніх у залі випускників Оксана Вжешневська.

Серед 220 цьогорічних випускників навчального закладу 43 отримали дипломи із відзнакою за бездоганне та старанне проходження усіх курсів, повідомили у Хмельницькій ОВА.


PR
Автор: Адміністратор сайту

Всі новини на одному каналі в Google News  Підписуйтесь та оперативно слідкуйте за новинами у Телеграм, Вайбер, Facebook