Новини
Офіційно

Агенція регіонального розвитку Хмельниччини підписала угоду на отримання гранту

Документ Агенція регіонального розвитку Хмельницької області підписала зі Швейцарсько-українським проєктом «Згуртованість та регіональний розвиток України», UCORD. Про це повідомили у Хмельницькій обласній військовій адміністрації.

Протягом 2024-2026 років Агенція за підтримки засновників втілюватиме проєкт, метою якого є зміцнення її інституційної спроможності та ролі в реалізації державної регіональної політики.

Цей проєкт є важливим для регіону в цілому та Агенції зокрема. Завдяки отриманому гранту Агенція зможе розширити команду, впровадити нові послуги для громад, бізнесу та недержавного сектору, залучити більшу кількість проєктів в регіон,зазначають в ОВА.

Обласна військова адміністрація разом із Хмельницькою обласною радою та Наглядовою радою при Агенції регіонального розвитку Хмельницької області доклали чимало зусиль на кожному етапі переговорів та підготовки грантової заявки.

Хочу висловити усім щиру подяку за злагоджену та ефективну взаємодію, якої нам вдалося досягти для реалізації спільного проєкту на Хмельниччині, – прокоментував начальник ОВА Сергій Тюрін.


PR
Автор: Адміністратор сайту

Всі новини на одному каналі в Google News  Підписуйтесь та оперативно слідкуйте за новинами у Телеграм, Вайбер, Facebook