Новини
Інфраструктура

Графік погодинних відключень на 5 липня оприлюднили у “Хмельницькобленерго”

На завтра графік, складений енергетиками Хмельниччини, вже не виглядає таким симетричним, як раніше. Принаймні, у “Хмельницькобленерго” нарешті врахували рекомендації “Укренерго”, так внесли в ГПВ відключення за двома чергами. Щоправда, мало хто цим зможе скористатися, оскільки таке знеструмлення буде відбуватися на початку доби, тобто вночі.

У планах “Укренерго” – застосування двох черг відключень в період з 00:00 до 03:00 та з 23:00 до 24:00. Решту 20 годин електропостачання буде припинятися за трьома чергами.

Тим часом у “Хмельницькобленерго”, схоже, не полишають спроб зсунути вечірні відключення так, щоб вони не випадали постійно одним і тим самим мешканцям області. Зважаючи на те, що шестигодинне відключення “нещасливим” чергам (лише так, за словами енергетиків, можна змінити ситуацію з вечірніми відключеннями) викличе нову хвилю обурення та незадоволення, в обленерго комбінують дво- та тригодинні знеструмлення. Поки що на загальну картину ГПВ це мало впливає, але за кілька днів, можливо, ситуація зміниться.

Завтра, 5 липня, графік відключень для Хмельниччини буде таким:

Автор: Тетяна Новак

Всі новини на одному каналі в Google News  Підписуйтесь та оперативно слідкуйте за новинами у Телеграм, Вайбер, Facebook